Reštaurovanie pre seriál TV JOJ 1890

Čalúnnické služby

Prečalúnenie

Naša firma poskytuje čalúnnicke služby v látkovom, koženom a koženkovom prevedení a to buď s úpravami alebo v pôvodnom prevedení. Pri prečalúnení má zákazník možnosť výmeny molitanov, damašku, vatelínu, spružín, gumovlásia a kovania. Čalúnime gaučové súpravy, stoličky,postele, epedy do lodí hausboatov a karavávov, kreslá a iné doplnky. Prevádzame i čiastočné prečalúnenie a opravy aj nového nábytku. V našej predajni si zákazníci môžu vybrať z viac ako 100 druhov poťahových látok – žinilky, bavlny,hodváby,kože,koženky, plyše ,damašky. Podľa Vášho návrhu vám vyrobýme čalúnené postele, a to jednolôžka, manželské postele,taburetky, predsieňové sedáky rôzne atypy .

Čalúnenie veteránov

K našej ponuke patrí aj čalúnenie autoveteránov a to od výroby nového dreveného rámu, vypieskovania spružín, vyviazania pružín, kompetáže sedadla, výroby strihov, až po samotné očalúnenie.

Čalúnenie starožitného nábytku

K renovovanému sedaciemu nábytku neodmysliteľne patrí odborné čalúnenie a vhodný výber dobovej poťahovej látky. Pre našich zákazníkov ktorí si u nás objednajú prečalúnenie nábytku, máme na výber dobové látky v rôznych prevedeniach .

Reštaurovanie – je uvedenie čalúneného nábytku do pôvodného stavu-obnovenie teda nie len funkčné ale predovšetkým zachovanie vzhľadu a pôvodnosti materiálov a pracovných procesov.

Renovácia – je čalúnenie vyznačujúce sa predovšetkým funkčnosťou, novými čalúnnickymi materiálmi a poťahovými látkami.

Prvá technologia je teda vhodnejšia pre vzácne kusy čalúneneho nábytku s vysokou historickou hodnotou.

Výroba matracov, kozmetických poťahov, podušiek pre psích miláčikov

Vyrábame matrace molitanové alebo sendvičové, v prevedení poťahová látka, damašek, satén a koženka – zdravotnícka. Taktiež vyrábame koženkové poťahy na kozmetické a masérske stoly a lahátka, rôzne klíny, valce a vankúše. K ďalšej ponuke patria detské ležadlá a matrace pre materské škôlky.

Výroba sedacieho nábytku pre bary, hotely, reštaurácie

V našej ponuke nájdete klubové kresielka, sedacie boxy, fotelky v rôznych prevedeniach a vyhotoveniach podľa Vášho návrhu.

Predaj poťahových látok

Ponúkame tradíciu a kvalitu českých poťahových látok od firmy Dekora, ktorá až 80% svojej produkcie vyrába pre Škandináviu (napr. IKEA). Taktiež ponúkame koženky od nemeckej firmy Skai, plyše, matracovinu, lutrasil, vatelín a bavlnené.

Výroba a montáž čalúnených stien

Nový interierový dizajn priniesol mnoho zmien v prevedení interieru a tak máme možnosti realizácie o to väčšie. Vykladanie stien čalúnenými panelmi a čalúnenie na spôsob chesterfield je mimoriadne moderné, preto ponúkame aj túto veľmi atraktívnu službu.

© 2010-2024 BEA čalúnnictvo s.r.o., 0905 532 873, bea@beacalunnictvo.sk